Ürün Turu

E-ticaret Mağazanızı hemen bugün açın. Satış yapmaya başlayın!Sadece bir e-ticaret paketinden çok daha fazlasını sunuyoruz. İşinizi online olarak büyütürken, müşteri memnuniyetini ve çalışan performansını en üst düzeyde tutmanızı sağlıyoruz. Kullandıkça farkı hissedecek, daha az uğraş ile daha çok satış yapmanın keyfine varacaksınız.

eticaret panel giriş

 

Yönetim Paneline Giriş yaptığınızda ihtiyacınız olan özet bilgilere hızlıca göz gezdirebilirsiniz. Hedef Eticaret, kolay ve anlaşılır Navigasyon Menüsü, ve sık kullanılan butonların yer aldığı Hızlı Erişim menüsü ile menüler arasında kaybolmadan hızla yönetebileceğiniz bir yapı sunar.


Panel Giriş ve Özet Bilgiler

 

Dinamik İçerik Yönetimi ile müşterilerinize özel mail ve sayfa içerikleri oluşturabilirsiniz.


Müşterilerinize otomatik olarak gönderilen Üyelik, Doğum Günü ve Sipariş maillerinin yanı sıra, İletişim, Sipariş Statü Değişiklikleri ve Bilgilendirme mesajlarınızda dinamik değerler kullanarak profesyonel bir içerik oluşturabilirsiniz. Mail tasarımınızı tamamen özelleştirebilir, iletilen mesajlarla ilgili bilgilendirme adresleri tanımlayabilirsiniz. Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formunuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Dinamik İçerik Yönetimi


 

Modüler Tasarım Yönetimi sayesinde sayfalarınızın yapısını istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Geniş opsiyonel seçenekleri ile kendinizi yormadan ileri tarihli planlamalarınızı yapabilir, içerikler üzerinde tam hakimiyet sağlarsınız.


Modüler Tasarım Yönetimi

 

Detaylı Kargo Yönetimi

Detaylı Kargo Yönetimi sayesinde kargo politikanızı tam istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.


Desi yazılmamış ürünleriniz için standart bir desi belirleyerek gözünüzden kaçabilecek hataları minimize etmiş olursunuz. Kargonun devreye girmesini istediğiniz alt ve ücretsiz kargo fiyatlarını belirleyerek müşterilerinize özel avantajlar sunmuş olursunuz.


 

Özelleştirilebilir Banka ve Ödeme Ayarları ile müşterilerinize gelişmiş bir ödeme opsiyonu sunabilirsiniz.


Kredi Kartı, Havale, Kapıda Ödeme…

Kredi Kartlarında bankaların size sunmuş olduğu ek taksit imkanlarını müşterilerinize sayaflarınızda gösterebilir ve kullandırabilirsiniz. 3D güvenli ödeme alt yapısını veya normal pos ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Paynet Pos anlaşmanız var ise, Arena Posunu sisteminize tanımlayabilir, avantajlı oranlarla işlem geçmeye hemen başlayabilirsiniz.

Havale ile ödemelerinizde banka şubesini müşterinize seçtirerek gelecek havale için tüm bankalara bakmak yerine sadece ilgili bankaya bakarak havalenin gelip gelmediğini anlayabilirsiniz.

Kapı Teslim Ödemelerinizde kredi kartı veya nakit ödeme yöntemini seçtirerek müşterilerinize güvenilir bir site olduğunuzu göstermiş olursunuz.

Banka Sanal Pos Altyapısı, Havale ve Kapı Teslim Ödeme.


 

Detaylı Müşteri Yönetimi

Detaylı Müşteri Yönetimi sayesinde doğru kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.


Müşterilerinizi Cinsiyet, Şehir, İlçe, Semt, Meslek vb. detaylı kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Müşteri adres defterlerinde ve sipariş sırasında aldığınız adres bilgileri tam olması gerektiği gibidir. ve her biri düzenli bir biçimde yer alırlar. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre gruplayabilir, bu gruplara farklı iskonto oranları tanımlayabilirsiniz.

Müşterileriniz site üzerinden size iletmiş olduğu mesajları ve cevaplarını hem panel üzerinden hem de mail yolu ile takip edebilir. Cevaplanmamış mesajları hızlı bir şekilde filtreleyebilir, müşterinizle yapmış olduğunuz geçmiş yazışmaları görebilirsiniz.

Belirlediğiniz gruptaki müşterilerinize toplu mailing yapabilir, satın alma vu kullanmış oldukları indirim kuponlarını takip edebilirsiniz.


 

Detaylı Ürün Filtreleme özelliği ile istediğiniz ürün ve ürün gruplarına kolayca ulaşabilir ve düzenleyebilirsiniz.


Aradığınız ürün ya da ürün gruplarına ulaşmak için sayfalarca gezmeden hızla sonuca ulaşırsınız. Onlarca kriter sayesinde durumunu izlemek veya düzenlemek istediğiniz ürünlere rahatça ulaşabilirsiniz. Görseli olmayan veya katageri ya da markasını eşleştirmediğiniz ürünleri kolayca filtreleyebilirsiniz.

Gelişmiş Filtreleme Yapısı

 

 

Toplu Güncelleme özelliği sayesinde filtrelediğiniz ürünler üzerinde birçok toplu işlem yapabilir, ızlıca aksiyon alabilirsiniz.


Satış ve alış fiyatlarını değiştrebilir, geçerli fiyatlarını göre yüzde ya da sabti rakamlarla indirim ya da zam yapabilirsiniz. Stok bilgilerini değiştirip, XML’e verdiğiniz fiyatları revize edebilrsiniz.

Topluca kampanya ve indirim oluşturabilir, kategori ve markalarını değiştirebilirsiniz.

Toplu Güncelleme

 

Hayal Ettiğiniz Sipariş Takip Menüsü ile müşterilerinizden tam not alacaksınız.


Siparişlerinizi Ürün Bazlı, Personel Bazlı olarak takip edebilir, böylece daha hızlı ürün temini yaparak müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Farklı tedarikçilerden gelecek ürünlerde, müşterilerinizi bekletmemek adına parçalı sevkiyat yapabilir ve parçalı kargo bilgisi girebilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm bu işlemler hem müşterinizin ekranında hem de mail yoluyla kendisine aynı anda bildirileceği için, müşterileriniz sizi tercih etmesi için müthiş bir fırsat yakalamış olursunuz.

Personel Bazlı Sipariş Takip Menüsü

 

Beklediğiniz, Hayal Ettiğiniz ve İşinizi Kolaylaştıracak yüzlerce diğer özelliği öğrenmek ve Sizin için çalışan bir mağaza oluşturmak için hemen bize ulaşın.