Hedef E-Ticaret

Gittigidiyor Api Ürün Entegrasyonu – E-Ticaret

Gittigidiyor Api Entegrasyon sayesinde, Mağazanızdaki istediğiniz ürünleri panel üzerinden kolayca Gittigidiyor dükkanınıza entegre edebilirsiniz.
Ayarlarınızı tamamladıktan sonra tüm aktarım ve güncellemeler otomatik olarak yapılır. İsterseniz manual olarak istediğiniz aman işlemleri tetikleyebilirsiniz. Her işlem sonrası “Log Kayıtları”nda ilgili işlemlere dair kayıtlar oluşur. Aktarım sırasındaki tüm işlem kayıtlarını bu kayıtlara bakarak inceleyebilirsiniz.

 

Gittigidiyordaki dükkanınızda ürünlerin satış fiyatını, ürün bazlı, kategori bazlı veya genel belirleyeceğiniz bir indirim/zam oranı ile otomatik olarak oluşturabilir ve Gittigidiyor dükkanınınızda bu fiyatlardan satış yapabilirsiniz.

 

Gittigidiyor üzerinden gelen tüm siparişleriniz, panelinize otomatik olarak düşer, ve panel üzerinden yaptığınız sipariş statü değişiklikleri (Kargoya teslim edildi, Teslim edildi) otomatik olarak Gittigidiyordaki siparişlerinize de yansır. Panelden müşteriye gönderdiğiniz mesajlar otomatik olarak Gittigidiyor üzerinden müşteriye gönderilir.

 

Gittigidiyor üzerinden size gelen mesajlar, otomatik olarak panelinize düşer. Buradan yazdığınız cevaplar da otomatik olarak Gittigidiyor müşterinize gider.