Sipariş Takip

Sipariş Takip Menüsü ile Tüm Kontrol Sizde!Bir E-Ticaret sitesinin, müşterilerine karşı güven sağlayabilmesi için müşterilerini bilgilendirme yöntemleri de oldukça önemlidir. Mağazanızdan sipariş veren bir müşteri, ürününün temin edilip edilmediğinden, faturasının kesilip kesilmediğinden, o gün kargoya verilip verilmeyeceğine kadar bir çok konuda merak içindedir.

Eğer siz müşterinizi zamanında ve doğru bir şekilde bilgilendirirseniz, mağazanızın müdavimlerine bir yenisini daha ekleyeceksiniz demektir.

Hedef Eticaret detaylı bir sipariş takip menüsü ile kontrolü tamamen size bırakıyor.

Personel Bazlı Sipariş Takip Menüsü

 

Birbirlerinden farklı sipariş durumu seçenekleri ile siparişlerinizi kolayca ayırt edebilirsiniz. Havale Bekleyen ya da Kapı Teslim Onay süresince olan siparişlerinizi kolayca filtreleyebilirsiniz.


Henüz sevkedilmemiş ürünlerinizi, ürün ve personel bazlı olarak görebilir, kategori yöneticileriniz sadece kendi siparişlerine odaklanmasını sağlayarak vakit kaybının önüne geçmiş olursunuz.


Her ürün için ayrı ayrı sipariş notu tanımlayabilir, bu notları hem müşterilerinizin hem müşteri hizmetleri departmanınızın görmelerini sağlayarak bekleyen ürünlerinizin durumları ile ilgili olarak tam hakimiyet sağlarsınız.


Her ürün için ayrı ayrı kargolama yapabilir, ayrı kargo firmaları ve takip numaraları girebilirsiniz. Üstelik tüm bu süreçlerden ve müşterilere iletmek istediğiniz kargo mesajlarınızdan anında müşterinizi haberdar eder, bu sayede telefon trafiğinizi azaltarak müşteri hizmetleri departmanınıza vakit kazandırmış olursunuz. Satış yoğunluğunuz arttıkça, sipariş durumlarını ile ilgili sizi arayan müşterilerin sayısı da artacaktır. Hedef Eticaret Sipariş Takip Menüsü sayesinde tüm personelinizin vakit kaybını önleyerek, onların satışa odaklanmasını sağlarsınız.


Sipariş Takip raporlarınızı inceleyerek, personelizin ürün temin performansını ölçebilir, satışı hızlanan ürünleri görebilirsiniz.