E-TİCARET ENTEGRASYONLARI

E-TİCARET ENTEGRASYONLARI

Muhasebe, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol gibi pazaryerleri, XML Alma, XML Verme ve Kargo Entegrasyonları sayesinde uçtan uca entegre bir sistem kurarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

Entegre sistemlerimizi kullanan müşterilerimiz, çok daha az personel ile çok sayıda siparişi kolayca yönetebilmektedir. Müşterilerin adresleri, satın aldığı ürün ve fiyat bilgileri otomatik olarak oluşacağı için, hata payı oldukça düşük olacaktır.

Muhasebe Entegrasyonu
Muhasebe Entegrasyonu ile LOGO, TIGER, NETSİS, ETA, MİKRO, HİTİT, DİA muhasebe programlarına entegre olarak deponuzdaki ürünlerinizin stokları otomatik olarak güncellenir. Gelen siparişlerinizin cari kartları ve sipariş fişleri otomatik olarak açılır. Faturası kesilen siparişlerinizin bilgisi panelinizde siparişinize otomatik olarak yansıtılarak müşterinizin siparişinin durumundan anında haberdar olması sağlanır.
Bu sistem sayesinde ürünlerinizi yöneten kategori yöneticilerinizin her siparşi geldiğinde depocu ya da muhasebe departmanı ile ayrı ayrı iletişime geçmesi gerekmez. Tüm personelleriniz dilerseniz siparişlerin takibini panel üzerinden yapabilirler.

Pazaryeri Entegrasyonları
Ürünlerinizi sitenizde sattığınız gibi, tüm ürünlerinizi ya da belirlediğiniz ürünlerin Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Trednyol pazaryerlerinde açılmasını sağlayabilirsiniz. API sistemleri kullanan pazaryerlerinden gelen siparişleriniz otomatik olarak panelinize düşer. Müşteri mesajları da yine panel üzeridnen takip edebilir, gruplayabilirsiniz. Otomatik cevaplama modülleri sayesinde, 24 saat içerisinde size gelen soruyu yanıtlamazsanız, sistem sizin adınıza otomatik olarak cevap yazar. Siparişler üzerinde yaptığınız durum değişiklikleri ya da müşterilere göndermek istediğiniz mesajlar, ilgili pazaryeri üzerinden müşteriye iletilir. Bu sayede müşteriler tarafından size sorulacak olası birçok sorunun önüne geçmiş olursunuz.

XML Entegrasyonları
Siteniz üzerinde dilerseniz bayilik sistemi kurabilirsiniz. Ürünlerinizi belirlediğini fiyatlandırma kuralları ve yine belirlediğiniz XML deseni ile bayileriniz ile paylaşabilirsiniz.
XML sistemimiz oldukça detaylı bir yapıya sahiptir. Bayi grupları oluşturarak her gruba ayrı ayrı fiyatlandırma yapabilirsiniz. Dilediğiniz bayiye özel kampanyalı fiyatlar sunabilirsiniz. Sadece belirlediğiniz ürünleri XML'e verebilirsiniz. Alış, satış ve liste fiyatlarınızı parametrik olarak oluşturabilirsiniz. Üstelik bayileriniz gelip sitenizden sizin belirlediğiniz fiyatlar ile ürünlerin siparişini verebilirler. XML üzerinde yapmış olduğunuz bir değişiklik anında devreye girer. Bayiniz XML'i güncellediği anda onun sitesinde de fiayt ve stok bilgileri hemen güncellenecektir.

Kargo Entegrasyonları
Siparişleriniz anlaşmalı olduğunuz ARAS, YURTİÇİ, SÜRATi MNG Kargo sistemleri ile webservisleri üzerinden bağlantı kurarak, kargoya verilen siparişleriniz kargo takip kodlarını otomatik olarak siparişe işler ve müşteriye bilgilendirme yapar. Müşterileriniz olası "kargom nerede" sorularının önüne geçerek, kendinize zaman bırakırsınız.

Yukarıda bahsettiğimiz entegrasyonları bir personelinizin elle yaptığını düşünürseniz, tek bir personelin gün içerisinde gelecek 30-40 parça siparişin muhasebey girilmesi, kargo bilgilerinin sisteme girilmesi, sipariş takibi neredeyse tek işi olacaktır.
Siz de entegre sistemlerimizi kullanarak firmanıza tasarruf sağlayabilirsiniz.