ÖZELLİKLER

ONLINE PAZAR YERİ ENTEGRASYONLARI

Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Trendyol Pazar yerlerinde satış yapmak için aradığınız entegrasyon sistemi. Sitenizi ayrı, entegrasyonlarınız ayrı, siparşilerinizi ayrı ayrı panellerden yönetmek yerine, tek panel üzerinde tüm entegrasyonlarınız ve siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu
İstediğiniz ürünleri seçerek Gittigidiyor üzerinde satışa sunabilirsiniz. Site Kategorinizi Gittigidiyor kategorisi ile eşleyin, aktarım için kar marjınızı ister ürün bazlı, ister kategori bazlı isterseniz de genel bir marj olarak belirleyebilirsiniz. Bu sayede detaylı bir fiyatlandırma yönetimine sahip olursunuz. İstediğiniz ürünlere kargo bedeli ekleyebilir, opsiyonel özelliklerini seçebilirsiniz. Ürün açıklamalarınızı dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Bu sayede isterseniz ürün içinde çapraz kampanya yapın, isterseniz de özel günler için yapacağınız duyuruları tüm ürünlerinizin açıklamalarına kolayca yansıtın.
Gittigidiyor siparişleriniz ve mesajlarınız panelinize otomatik olarak düşer. Eğer muhasebe entegrasyonu kullanmak isterseniz, siparişleriniz muhasebe sistemine düşer. Ödemesi gelen siparişlerinize otomatik olarak ödeme hatırlatma yapar. Panelden siparişinizin durumunu değiştirdiğinizde ya da kargoladığınızda, Gittigidiyor müşterisine otomatik olarak bilgilendirme mesajı iletir. Böylece müşteri memnuniyeti yüksek bir satıcı olursunuz.

N11 Entegrasyonu
İstediğiniz ürünleri seçerek N11 üzerinde satışa sunabilirsiniz. Kategorinizi eşleyin, kar marjlarınızı belirleyin ve aktarıma hazırsınız. İstediğiniz ürünlere kargo bedeli ekleyebilir, opsiyonel özelliklerini seçebilirsiniz. Ürün açıklamalarınızı dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Bu sayede isterseniz ürün içinde çapraz kampanya yapın, isterseniz de özel günler için yapacağınız duyuruları tüm ürünlerinizin açıklamalarına kolayca yansıtın.
Onay bekleyen siparişlerinizi panelde görebilir ve onaylayabilirsiniz. Bu seçeneği aktif hale getirerek dilerseniz gelen tüm siparişlerinizin otomatik olarak onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Eğer muhasebe entegrasyonu kullanmak isterseniz, siparişleriniz muhasebe sistemine düşer. Ödemesi gelen siparişlerinize otomatik olarak ödeme hatırlatma yapar. Panelden siparişinizin durumunu değiştirdiğinizde ya da kargoladığınızda, N11 müşterisine otomatik olarak bilgilendirme mesajı iletir. Süresi dolacak cevaplanmayan mesajlarınızı otomatik olarak cevaplar. Böylece müşteri memnuniyeti yüksek bir satıcı olursunuz.

Hepsiburada Marketplace Entegrasyonu
Hepsiburada Marketplace de ürünlerinizi açabilmeniz için, satmak istediğiniz ürünlerin daha önceden Hepsiburada sitesinde açılmış olması gerekir. Eğer yeni ürün açacaksanız, Hepsiburada’nın istediği XML şablonu ile ürünlerini Hepsiburada’ya gönderebilir ve ürünlerinizi listelenmesini sağlayabilirsiniz. Ürünleriniz fiyat ve stoklarını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Onayladığınız siparişiniz panelinize düşer ve buradan takip edebilirsiniz. Dilerseniz muhasebe sistemine aktarabilirsiniz.

Trendyol Marketplace Entegrasyonu
Seçtiğiniz ürünleri Trendyol’a aktararak satışa açılmasını sağlayabilirsiniz. Gelen siparişleriniz panelinize otomatik olarak düşer. Dilerseniz muhasebe sisteminize aktarabilirsiniz.